Žogu stabi sadaļa RU

The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.

Visi pakalpojumiDarbs?


Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elitsed do eiusmod tempor incididunt rena.

Žogu stabi sadaļa

Nepieciešamība veidot nožogojumu ēkai vai teritorijai var rasties dažādu iemeslu dēļ – pasargāt īpašumu no neaicinātiem viesiem un ziņkārīgiem acu pāriem, papildināt ēkas apkārtējo vidi ar elegantu objektu, ierobežot četrkājaino mīluļu pārvietošanās platību vai pat aizsargāt ēkas un citus objektus no spēcīga vēja un putekļiem (ceļa malā). Viens no ērtiem risinājumiem ir kvalitatīvi metāla žogi, kurus izgatavojam arī mēs. Neatņemama daudzu norobežojumu sastāvdaļa ir žoga stabi.

Stabi žogam var tikt izgatavoti no dažādiem materiāliem, ņemot vērā vajadzības, taču viens no populārākajiem variantiem, kuru izmanto gan privātmāju, gan sabiedrisko ēku, industriālo teritoriju un citu platību žogiem, ir metāla stabi. Tie ir pieejami gan apaļā, gan taisnstūra profila cauruļu formā, tādēļ ikviens klients var izvēlēties savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošāko risinājumu. Taisnstūra metāla stabi lielākoties tiek izmantoti stiepļu paneļu žogiem savukārt apaļas caurules ērti kombinēt ar ruļļu žoga sietiem.

Kādēļ metāla žogu stabi ir laba izvēle?


Lai arī mūsdienās ir pieejami arī citi žogu stabu materiālu varianti, metāla žoga stabiem ir savas priekšrocības:

  • Viens no populārākajiem žogu stabu veidiem
  • Ātra un vienkārša uzstādīšana
  • Neizskatās tik masīvi kā betona žogu stabi
  • Augstāka izturība nekā koka vai betona žogu stabiem
  • Pieejami dažādās formās un ar atšķirīgu sienu biezumu
  • Cinkoti žogu stabi nodrošina papildu aizsardzību pret koroziju un ārējās vides un laika apstākļu ietekmi
  • Piemēroti parku, dārzu, privātmāju, būvlaukumu un citu teritoriju žogiem
  • Ilgi un uzticami kalpoMetāla stabu izgatavošana un uzstādīšana


Metāla stabi žogam tiek ražoti, tos pielāgojot žoga izmēram un citām vajadzībām. Iespējams izvēlēties individuālu staba diametru, profilu, garumu un krāsu. Krāsu variācijas ir ļoti plašas, un mēs izmantojam visā pasaulē pazīstamo RAL katalogu. Karstās cinkošanas apstrāde žoga stabus padara izturīgākus pret ārējās vides ietekmi un nodilšanu. Tāpat žoga stabi metāla var būt arī pārklāti ar pulverkrāsu vai speciālu grunti.
Metāla žogiem ir jāsaglabā sava stabilitāte un izturība ne tikai pirmo un otro gadu, bet daudzu gadu garumā, visās sezonās. Lai to nodrošinātu, žoga metāla stabus stiprina un savieno savā starpā zem zemes. Gan lielie, gan mazie metāla stabi zem zemes tiek sametināti, veidojot stabilu konstrukciju, kas neļauj stabiem izkustēties arī pavasarī, kad zeme kļūst mīkstāka.

Kaleji.lv sniedz metālapstrādes pakalpojumus jau kopš 2003. gada, un mūsu uzņēmumā darbojas meistari, kuriem ir vairāk nekā 30 gadu stāžs dažādu metāla izstrādājumu veidošanā. Ilggadējā pieredze, moderno tehnoloģiju izmantošana un pilnīga pasūtījuma pielāgošana klientam nodrošina augstākās kvalitātes produkcijas ražošanu.

Ko klienti saka?

Lorem ipsum dolor sit ertisolo parte velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariaturo.

Vai esat gatavs sākt darbu ar mums?


Atstājiet pieprasījumu tālāk un mēs sazināsimies ar jums!


Sazinieties ar mumsCongratulations. Your message has been sent successfully.
Error, please retry. Your message has not been sent.

MŪSU KONTAKTI

Lorem ipsum dolor sit amet co Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Darba stundas

PIRMDIENA UN PIEKTDIENIS: 9:00-8:00
SĒDIENA: 10:00-05:00

EMAIL

kaleji@kaleji.lv

Address

Ganību dambis 24B, Rīga, LV-1005, Latvija

Sazināties ar tālruni

+371 29469192