Pandusu izgatavošana

Panduss jeb uzbrauktuve ir slīpa virsma, kas paredzēta piekļūšanai vietām, kas atrodas augstākā līmenī, neizmantojot trepes (ja slīpums pārsniedz 4 cm).

Visi pakalpojumiIr jautājumi?


Ir jautājumi vai vēlaties veikt pasūtījumu? Sazinities ar mums!

Pandusu izgatavošana un uzstādīšana

Panduss invalīdiem un cilvēkiem, kas stumj bērnu ratiņus, atvieglo vides pieejamību, un mūsdienās ar to liek aprīkot gan jaunas, gan jau uzbūvētas celtnes. Šo konstrukciju var uzstādīt gan pie sabiedriskām ēkām, gan privātmājām un citās vietās, kur tā nepieciešama.


Vajadzības gadījumā panduss var tikt papildināts ar pretslīdes materiāliem un margām, kas garantē papildu drošību. Mums pirmajā vietā vienmēr ir apmierināts klients un augstas kvalitātes darba rezultāts.
Pandusu ražošanā izmantojam tēraudu, kurš izceļas ar vairākām pozitīvām īpašībām, tai skaitā, augstu kvalitāti, kā arī elastību, ļaujot veidot dažādas formu variācijas. Tajā pašā laikā tērauds ir stabils, izturīgs, ilgi kalpojošs un arī viegli kopjams.

Pandusu veidi


Stacionārie pandusi – paliekoša konstrukcija, kas nereti jau ir iekļauta būvniecības projektā, taču to viegli iespējams uzstādīt arī jebkurā brīdī, kas nepieciešams. Panduss tiek izgatavots, ņemot vērā klienta vēlmes un vajadzības, un tas saglabājas kā paliekoša konstrukcija objektā. Pielāgojam izmērus, ja nepieciešams veidojam pagrieziena laukumus. Konstrukciju papildinām ar divu līmeņu margām un neslīdošu virsmu.
Uzstādāmie pandusi – no tērauda izgatavotas konstrukcijas, kuras uzstāda pēc nepieciešamības. Ilgi kalpojošs, stabils un kvalitatīvs izstrādājums, ko izgatavojam pēc pasūtījuma. Varat izvēlēties gan taisnlīniju, gan līklīniju pandusu.
Pandusu izgatavošana un uzstādīšana


Izgatavojot pandusus, jāievēro, ka iekštelpās to slīpumam jābūt mazākam par 5%, bet ārpus telpām – mazākam par 8%. Ražošanas procesā tiek izmantoti cieti, stingri materiāli, kurus neietekmē ārējās vides apstākļi.
Ja kustība pa pandusu plānota divos virzienos, tā platumam jābūt vismaz 1,8 m, bet, ja pārvietošanās notiks tikai vienā virzienā, pietiekošs būs platums no 1,3 līdz 1,4 m. Manevrēšanas zonās platumam jābūt lielākam. Ja panduss izgatavošana nepieciešama iekštelpām, un uzbrauktuves garums nav lielāks par 3 m, margas nav obligātas, taču pārējos gadījumos, tās vienmēr tiek ierīkotas.


Pirms pandusa izgatavošanas mūsu meistari dodas uz objektu, lai veiktu mērījumus, noskaidrotu klientu individuālās vēlmes un panduss konstrukcijas specifiku/veidu. Pandusus apstrādā, izmantojot karsto cinkošanu un gruntēšanu, kas novērš rūsēšanas risku un pasargā no ārējās vides un laika apstākļiem.
Kaleji.lv sniedz metālapstrādes pakalpojumus jau kopš 2003. gada, un mūsu uzņēmumā darbojas meistari, kuriem ir vairāk nekā 30 gadu stāžs dažādu metāla izstrādājumu veidošanā. Ilggadējā pieredze, moderno tehnoloģiju izmantošana un pilnīga pasūtījuma pielāgošana klientam nodrošina augstākās kvalitātes pandusu un citu metālizstrādājumu ražošanu.

Ko klienti saka?

Klienti augsti novērtē mūsu darbu un individuālu attieksmi.

Vai esat gatavs sākt darbu ar mums?


Atstājiet pieprasījumu un mēs sazināsimies ar jums!


Sazinieties ar mumsZiņojums veiksmīgi nosūtīts! Tuvākajā laikā mēs ar jums sazināsimies.
Kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00-18:00
Sestdiena, Svētdiena: Pēc iepriekšējās vienošanās

E-pasts

kaleji@kaleji.lv

Adrese

Ganību dambis 24B, Rīga, LV-1005, Latvija

Tālrunis

+371 29469192