Metināšana sadaļa RU

The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.

Visi pakalpojumiDarbs?


Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elitsed do eiusmod tempor incididunt rena.

Metināšana sadaļa

Kaleji.lv nodarbojas arī ar augsta līmeņa metināšanas pakalpojumu sniegšanu. Pateicoties mūsu meistaru pieredzei vairāku gadu desmitu garumā, kā arī daudzpusīgajām zināšanām un modernajām metināšanas ierīcēm, nodrošinām augstākā līmeņa kvalitātes rezultātu. Vadāmies pēc mūsu klientu vēlmēm un vajadzībām, tādēļ esam gatavi realizēt gan vienkāršus, gan arī komplicētus un smalkus darbus.

Metināšanas darbi norisinās, ievērojot gan visas nepieciešamās drošības prasības, gan arī standartus. Pielietojam materiāliem un uzdevumam atbilstošus instrumentus un iekārtas, lai radītu labāko galarezultātu. Metināšana ir darbība, kuras mērķis ir savienot dažāda veida materiālus vienā masā, ko nav iespējams atdalīt, tādēļ īpaši svarīgi, veicot šo darbu, ir izmantot atbilstošu metināšanas veidu.

Metināšanas veidi

Kaleji.lv meistari nodarbojas ar dažādas sarežģītības pakāpes metināšanu, izmantojot kvalitatīvu aprīkojumu. Piedāvājam sekojošus metināšanas pakalpojumus:

MIG / MAG metināšana – inertās gāzes un aktīvās gāzes metāla metināšana jeb pusautomātiskā metināšana ir populārākā metode, kas nodrošina ne tikai augsta līmeņa rezultātu, bet arī ir vieglāk pielietojama un piemērota dažādiem materiāliem, taču bieži tiek asociēta kā nerūsējošā tērauda metināšana. MIG / MAG metināšanas priekšrocību sarakstā jāpiemin arī ievērojamais darba ražīgums un automatizēšanas iespējamība
TIG metināšana – šī ir volframa inertās gāzes apstākļos veiktā metināšana īpaši piemērota plāniem un smalkiem materiāliem un detaļām, jo sakausēšanas process norisinās diezgan zemā temperatūrā. Nodrošina precīzu, detalizētu rezultātu, bieži izmanto, ja tiek veikta alumīnija metināšana. Šo metodi izstrādāja un pielietoja jau 2.Pasaules kara laikā, turklāt tieši alumīnijam un tā sakausējumiem, taču mūsdienās metode ir padarīta piemērota vairumam materiālu. TIG metināšana izceļas ar pavisam nelielu kušņu un izdedžu daudzumu, kas rodas metināšanas procesāKādēļ izmantot Kaleji.lv metināšanas pakalpojumus?


Kaleji.lv sniedz metālapstrādes pakalpojumus jau kopš 2003. gada, un mūsu uzņēmumā darbojas meistari, kuriem ir vairāk nekā 30 gadu stāžs dažādu metāla izstrādājumu veidošanā. Ilggadējā pieredze, moderno tehnoloģiju izmantošana un pilnīga pasūtījuma pielāgošana klientam nodrošina augstākās kvalitātes produkcijas ražošanu, tai skaitā, metināšanas pakalpojumu sniegšanu. Visiem mūsu izstrādājumiem nodrošinām garantiju, jo esam pārliecināti par savu meistaru spējām un prasmēm. Pirmajā vietā mums ir klients, tādēļ esam gatavi īstenot dažādas idejas un nebaidāmies no izaicinājumiem.

Lai iegūtu augstākās kvalitātes rezultātu, izmantojam profesionālu aprīkojumu un darbojamies, ievērojot visus drošības un atbilstības standartus. Uzticiet mums savas idejas realizēšanu, jo mēs parūpēsimies par rūpīgu tās izstrādi no A līdz Z!

Ko klienti saka?

Lorem ipsum dolor sit ertisolo parte velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariaturo.

Vai esat gatavs sākt darbu ar mums?


Atstājiet pieprasījumu tālāk un mēs sazināsimies ar jums!


Sazinieties ar mumsCongratulations. Your message has been sent successfully.
Error, please retry. Your message has not been sent.

MŪSU KONTAKTI

Lorem ipsum dolor sit amet co Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Darba stundas

PIRMDIENA UN PIEKTDIENIS: 9:00-8:00
SĒDIENA: 10:00-05:00

EMAIL

kaleji@kaleji.lv

Address

Ganību dambis 24B, Rīga, LV-1005, Latvija

Sazināties ar tālruni

+371 29469192