Kalšana un locīšana RU

The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.

Visi pakalpojumiDarbs?


Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elitsed do eiusmod tempor incididunt rena.

Kalšana un locīšana

Kaleji.lv nodarbojas arī ar metāla kalšanu un locīšanu. Pielietojot šīs metodes, nodrošinām iespēju izstrādāt sarežģītākus projektus un realizēt daudzveidīgas klientu idejas. Mūsu meistaru darinātie izstrādājumi ir ar īpašu pievienoto vērtību, vienlaikus piedāvājot ne tikai funkcionalitāti un drošību, bet arī estētisku pievilcību.

Kalšanas pakalpojumi


Metāla kalumi jau izsenis ir kalpojuši dažādiem mērķiem, un izcēlušies ar unikalitāti, skaistumu un eleganci. Tiem vietu iespējams atrast gan telpās, gan ārpus tām, izgatavojot:

  • Logu restes
  • Kaltus metāla vārtus un žogus
  • Kāpņu, terašu un balkonu margas
  • Dārza mēbeles
  • Dekorus
  • Kamīnus un to piederumus
  • Citus aksesuārus.

Piedāvājam īstenot tieši Jūsu individuāli izvēlētu dizainu, nodrošinot augstas kvalitātes rezultātu. Mūsu meistariem ir vairāku gadu desmitu pieredze, kas ļauj tikt galā arī ar lielākajiem izaicinājumiem. Metāla kalšana norisinās, apstrādājot produktus ar cinku, kas nodrošina ne tikai ilgu kalpošanu, bet arī izturību pret ārējās vides apstākļu ietekmi. Ja vēlaties papildināt telpu interjeru vai ēku ārpusi ar ilgmūžīgiem, stabiliem un unikāliem metāla darinājumiem, Kaleji.lv būs īstā izvēle.
Locīšanas pakalpojumi


Ikvienā ražošanas procesā ir jāiziet atšķirīgs soļu skaits, kamēr no idejas tiek radīts kvalitatīvs galaprodukts, un metālapstrāde nav izņēmums. Lai izgatavotu dažādas metāla konstrukcijas, tai skaitā, kāpnes, žogus, vārtus un citus produktus, nereti tiek pielietota metāla locīšana.
Lai iegūtu kvalitatīvus izstrādājumus, īpaša uzmanība locīšanas procesā jāpievērš leņķu precizitātei un lineārajiem izmēriem. Pateicoties Kaleji.lv meistaru pieredzei, prasmēm un izmantotajām iekārtām, nodrošinām augstvērtīgu, identisku un precīzu produktu izgatavošanu.

Mūsu pakalpojumu klāstā ir ne tikai cauruļu locīšana, bet arī sarežģītu, detalizētu un individuāla dizaina detaļu ražošana. Pirms ķeramies pie uzdevuma, veicam precīzus mērījumus, rasējumus un citus sagatavošanās darbus, lai nodrošinātu maksimāli klienta vēlmēm atbilstošu rezultātu.

Ko klienti saka?

Lorem ipsum dolor sit ertisolo parte velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariaturo.

Vai esat gatavs sākt darbu ar mums?


Atstājiet pieprasījumu tālāk un mēs sazināsimies ar jums!


Sazinieties ar mumsCongratulations. Your message has been sent successfully.
Error, please retry. Your message has not been sent.

MŪSU KONTAKTI

Lorem ipsum dolor sit amet co Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Darba stundas

PIRMDIENA UN PIEKTDIENIS: 9:00-8:00
SĒDIENA: 10:00-05:00

EMAIL

kaleji@kaleji.lv

Address

Ganību dambis 24B, Rīga, LV-1005, Latvija

Sazināties ar tālruni

+371 29469192