Par mums

Žogiem, vārtiem, margām un citiem kalumiem savienojuma vietas ir iespējams arī sakniedēt kā senos laikos, kas izstrādājumam piešķirs bagātāku izskatu

Kaleji.lv dibināts 2003. gadā, un jau vairāk nekā 15 gadus piedāvā metālapstrādes pakalpojumus. Uzņēmumā strādā darbinieki, kuru pieredze šajā jomā ir mērāma pat 20 un 30 gados, tādēļ mēs droši varam teikt, ka mums atrodami savas nozares profesionāļi, kas spēj tikt galā ar jebkuru izaicinājumu! Kaleji.lv darbības virzieni ir vairāki, taču tie visi saistīti ar metālapstrādi – izgatavojam metāla konstrukcijas, kāpnes, margas, vārtus, žogus, logu restes, pandusus, žogu stabus, nodarbojamies ar metāla locīšanu, kalšanu un metināšanu.

Īpaši koncentrējamies uz mūsu klientu vēlmju un ideju realizēšanu, līdz pat sīkākajai detaļai. Mums ir svarīgs ikviens klients, tādēļ nodrošinām individuālu pieeju ikvienam projektam, vienlaikus piedāvājot arī konsultācijas par piemērotākā risinājuma izvēli konkrētajā situācijā. Lepojamies ar apmierinātiem klientiem visā Latvijā!

Kādēļ izvēlēties Kaleji.lv pakalpojumus?

Ar metālapstrādi mūsdienās nodarbojas vairāki uzņēmumi, taču ne visiem piemīt tās priekšrocības, kuras spējam nodrošināt mēs:

  • Augsta kvalitāte – ilggadēja pieredze, moderno tehnoloģiju izmantošana un pilnīga pasūtījumu pielāgošana klienta vēlmēm ļauj mums parūpēties par to, lai galarezultāts būtu kvalitatīvs. Tā kā mums ir pieejams viss nepieciešamais aprīkojums un mūsu uzņēmumā strādā zinoši meistari, paši varam tikt galā ar izstrādājumu izgatavošanu no A līdz Z, nodrošinot arī to uzstādīšanu.
  • Garantija – pret savu darbu izturamies atbildīgi, tādēļ visai produkcijai nodrošinām garantiju. Cinkoto izstrādājumu garantija ir pieci gadi.
  • Dizains – īpašu uzmanību pievēršam arī mūsu ražotās produkcijas dizainam. Metālapstrādē ir svarīgi izstrādāt katru detaļu, tādēļ mēs nebaidāmies īstenot arī sarežģītus un smalkus pasūtījumus, piemēram, izgatavot senlaicīgus vārtus vai elegantas kāpņu margas. Mūsu prasmīgo meistaru darbus varat aplūkot galerijā.
  • Drošība – neatkarīgi no tā, vai izgatavojam metāla trepes, pandusus vai metāla konstrukcijas, mums ir svarīgi, lai galarezultāts būtu ne tikai pievilcīgs, bet arī drošs un stabils. Ražošanas procesā ievērojam visus standartus un noteikumus, nonākot pie augstvērtīga galarezultāta.
  • Profesionāli darbinieki – mūsu darbinieki ir ieguvuši ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī apjomīgu praktisku pieredzi, īstenojot dažādus projektus. Lepojamies ar meistariem, kuru pieredze metālapstrādē sasniedz jau 30 gadu. Tā ļauj efektīvāk un kvalitatīvāk tikt galā ar jebkuru uzdevumu.
  • Lieliska komunikācija – sazinieties ar mūsu speciālistiem, un mēs ne tikai īstenosim Jūsu ideju, bet arī sniegsim konsultācijas par labākajiem risinājumiem konkrētajā situācijā.
  • Par visu varam vienoties – klients ir mūsu vērtība, tādēļ darīsim visu, lai realizētu Jūsu ideju un sasniegtu tieši tādu rezultātu, kādu gaidījāt.

Izvēlieties pieredzējušus speciālistus, kas savā jomā darbojas jau daudzu gadu garumā un spēj orientēties ne tikai materiālu daudzveidībā un to apstrādē, bet arī jaunākajās tendencēs. Izvēlieties Kaleji.lv!

DARBU GALERIJA

Mūsu darbu foto skatieties “Darbu galerija” sadaļā. Mūsu darbi ir redzami daudzviet Rīgā, Jūrmalā, Baltezerā, kā arī citviet Latvijā


Vai esat gatavs sākt darbu ar mums?


Atstājiet pieprasījumu tālāk un mēs sazināsimies ar jums!


Sazinieties ar mumsCongratulations. Your message has been sent successfully.
Error, please retry. Your message has not been sent.

MŪSU KONTAKTI

Lorem ipsum dolor sit amet co Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Darba stundas

PIRMDIENA UN PIEKTDIENIS: 9:00-8:00
SĒDIENA: 10:00-05:00

EMAIL

kaleji@kaleji.lv

Address

Ganību dambis 24B, Rīga, LV-1005, Latvija

Sazināties ar tālruni

+371 29469192