Click Fraud Protection

Metāla konstrukcijas – izgatavošana

/Metāla konstrukcijas – izgatavošana
Metāla konstrukcijas – izgatavošana 2019-01-10T08:56:35+00:00

Metāla konstrukcijas izgatavošana, uzstādīšana

Metāla konstrukcijas Rīgā, LatvijāMetāla konstrukcijas izmanto kāpņu, balkonu, kronšteinu, balstu, margu un citu metāla konstrukciju izgatavošanā pēc individuālām vēlmēm un vajadzībām.

Mēs izgatavojam arī dizaina izstrādājumus, biokamīnus, kamīnus, galda kamīnus un metāla piederumus kamīnam, kā arī metāla mēbeles, metāla dārza dekorus, metāla krēslus un galdus, grill kastes daļas cepšanai un grilēšanai. Piedāvājam arī karogturētājus, metāla jumtiņus virs ieejas mājā, metāla lustras un lampas, metāla kaltus lukturus, reklāmas izkārtnes un kastes.

Kamīna piederumiem var izmantot vairāku veidu rokturus. Izplatītākie ir kalts tērauds, misiņš un koks. Mednieki ir iecienījuši rokturus no ragiem. Mēs ieteiktu rokturus no virpota ebonīta, kas ir tumši brūnā kastaņkrāsā un nevada siltumu. Izgatavojam kamīna piederumus pēc Jūsu vēlmēm.

Metāla konstrukciju izgatavošanas materiāls

Metāls ir nozīmīgs materiāls konstrukciju veidošanā. Dažādiem metālu sakausējumiem ir dažādas īpašības, tādējādi dodot iespēju izveidot dažnedažādas metāla konstrukcijas dažādām vēlmēm un vajadzībām. Metāla konstrukcijas tiek ražotas no tērauda, jo tam piemīt labas īpašības un ir plastisks, kas ļauj izveidot dažādas formas un izmēra konstrukcijas. Tas ļauj pielietot dažādas tehnoloģiskās apstrādes metodes, kā piemēram, liešanu, kalšanu, velmēšanu un citas. Metāls dod iespēju ne tikai izveidot konstrukciju, bet arī izveidot dažādus kaltus dizaina elementus, kas padara jebkuru konstrukciju interesantu un unikālu.

Metāla konstrukcijas parasti tiek cinkotas karstajā cinkošanā, sevišķi tās, kuras tiek pakļautas ārējai videi un laika apstākļiem, lai tās nerūsētu, būtu izturīgākas un kalpotu ilgāk, nedeformējas un nedilst. Karstā cinkošana ir tērauda izstrādājuma iegremdēšana karstā cinkā, kura laikā izveidojas tērauda un cinka sakausējums. Tas izveido necaurlaidīgu un ilgi kalpojošu pārklājumu, tādējādi aizsargājot tēraudu, kā arī neļauj izveidoties rūsai, kas var sabojāt apkārtesošos objektus un laukumu.

Metāla konstrukciju izgatavošanas un uzstādīšanas process

Metāla konstrukcijas Rīgā, LatvijāSākumā, pirms taisīšanas, ja ir nepieciešams, tiek veikti mērījumi objektā, lai nomērītu vajadzīgo garumu, augstumu, leņķus un, ja nepieciešams, uzzīmē vai izgatavo šablonu. Metāla konstrukcijas izskatam un funkcionalitātei meistari pievērš uzmanību, lai nodrošinātu kvalitāti. Piedāvājam metāla konstrukcijas iztāmēt, izgatavot, nogādāt objektā un uzmontēt. Parūpēsimies par to, lai katrs darba posms tiktu veikts visaugstākajā kvalitātē, lai metāla konstrukcija priecētu Jūs.

Tādiem metāla kalumiem kā karogkātiem pirms montāžas ir jāizurbj caurums lejas daļā, lai lietus laikā ūdenim būtu vieta pa kurieni iztecēt un tas nekrātos kātā un neveidotu koroziju.

Metāla jumtiņiem montāžas laikā ir jānoizolē saskaršanās vieta jumtiņam ar sienu, lai netecētu ūdens un mājas sienas netiktu smērētas.

Metāla konstrukciju dizains un krāsa

Metāla konstrukcijas izgatavojam pēc pasūtītajām skicēm vai rasējumiem. Izstrādājam unikālus dizainus tieši Jums.

Mūsdienās ir kļuvusi svarīga krāsas izvēle, tāpēc metāla konstrukcijas krāsojam jebkurā tonī. Izmantojam RAL katalogu, kas ir vispārpieņemts krāsu katalogs, kuru izmanto visā pasaulē.

Kalumiem var uzklāt pa virsu speciālas patīnas, kas piešķir  senlaicīgu vizuālo izskatu.

Piedāvājam arī kamīna dekoratīvās restītes, kuras pieskaņojam katram kamīnam vai telpas dizainam pēc Jūsu izvēles. Kamīna dekoratīvās restītes varam izveidot gan pavisam vienkāršas, gan ar sarežģītāku dizainu. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj kamīna dekoratīvo kalumu nokrāsot ar termo krāsu, kas ir nedegoša, tāpēc kurināšanas process ir drošs. Izvēloties kamīna dekoratīvās restītes dizainu, der zināt, ka var izmainīties kamīna gaisa vilkme. Izmantojot platākus kalumus un dekoratīvus metāla ziedus, kamīna mutes laukums samazināsies un palielināsies gaisa vilkme.

Visi pasūtījumi tiek veikti paredzētajā laikā un kvalitatīvi.