Click Fraud Protection

Metāla žogi – izgatavošana – uzstādīšana

//Metāla žogi – izgatavošana – uzstādīšana
Metāla žogi – izgatavošana – uzstādīšana 2019-01-10T09:06:58+00:00

Metāla žogi 

Metāla žogi ir viens no svarīgākajiem elementiem katrai mājai, jo to redz katrs garāmgājējs, tādējādi tas atstāj iespaidu par māju un tās saimnieku. Ir iespējams izveidot dažādus dekoratīvus elementus, kas padara žogu unikālu un neaizmirstamu. Žogu ir iespējams izveidot kā dizaina elementu vai arī pavisam vienkāršu, lai nenovērstu uzmanību no īpašuma. Žogs ne tikai norobežo teritoriju, bet arī dod aizsardzību, tāpēc ir svarīgi izvēlēties žogu, kas ir ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī aizsargā teritoriju no nevēlamiem viesiem.

Metāla žogu izgatavošanas materiāls 

Metāla žogi Rīga

Metāla žogi Rīga

Piedāvājam metāla žogu posmus izgatavot no pilna tērauda, kas ir ļoti izturīgs un kalpos ilgus gadus. Metāla žogus izgatavojam arī ar savītiem stieņiem un dekoratīviem kalumu elementiem, tādējādi padarot katru žogu unikālu un individuālu katram.  Žoga savienojuma vietas piedāvājam sakniedēt pēc sentēvu metodes, kas izskatās bagātīgi, vai vienkāršākus minimālisma stilā no tērauda caurulēm, kas padara žogu vienkāršāku un gaisīgāku un arī ievērojami vieglāku svarā. Lai metāla žoga posms izskatītos bagātīgāk un interesantāk, metāla žogu posmam var iestrādāt gan kaltus elementus, gan dekoratīvus pīķīšus un kaltas metāla bumbiņas, profilētas lentas un apkalt ar skavām pēc Jūsu vēlmēm, lai padarītu žogu personalizētu tieši Jums.

Metāla žogu izgatavošanas un uzstādīšanas process

Sākumā, pirms metāla žogu izgatavošanas, ir jāuzstāda metāla žogiem stabi, tad tiek veikti mērījumi un pielāgots labākais stiprināšanas veids metāla žogiem. Svarīgi ir ne tikai dizains, bet arī citi faktori, kā piemēram, apkārtne un klimats. Ir vairāku veidu metāla žoga posmi – parastie, slīpie un pusapaļie posmi.  Parastie metāla žoga posmi ir taisnstūra formas, tos parasti izmanto vietās, kur zeme ir līdzena. Slīpos posmus izmanto, ja teritorija iet kalnā vai nogāzē uz leju. Pusapaļie metāla žoga posmi tiek izmantoti vietās, kur teritorija ir aploces formas vai ir stūris ar rādiusu. Savienojuma vietas vertikālajiem stieņiem mēs kniedējam ar 6 vai 8 mm kniedēm, kas dod stiprību un labāk vizuāli izskatās.

Ņemot vērā to, ka žogs tiek uzstādīts ārā, tas tiek pakļauts dažādiem vides faktoriem un laika apstākļiem, tāpēc kaltus metāla žogus ir nepieciešams cinkot karstajā cinkošanā, kas nodrošina to, ka žogs nerūsēs un kalpos vairākus desmitus gadu. Pēc cinkošanas metālkalumu gruntē ar speciālo skābes grunti un krāsu vai tikai ar pulverkrāsu.

Tāpat arī žogi ir kombinējami ar koku, stiklu, plastikātu un citiem izejmateriāliem, kuri žogam piešķir dažādu noskaņu, kā piemēram, metāla žogs kombinācijā ar koku piešķir vieglāku un mājīgāku noskaņu. Mūsdienu tehnoloģijas dod iespēju pirms darba uzsākšanas uztaisīt kompjūtervizualizāciju Jūsu objektam, lai labāk vizualizētu, kā izskatīsies viss pēc darbu pabeigšanas.

Metāla žogu dizains un krāsa

Piedāvājam izveidot žogus no pavisam vienkāršiem un minimālisma stila līdz pat unikāli veidotiem dizainiem ar dažādiem elementiem. Dizaina elementi var būt gan vienkārša veida, kas piešķirs nelielu akcentu žogam vai arī sarežģītus rakstus, kas padarīs žogu unikālu. Kombinējot metāla žogu ar dažādiem materiāliem (koku, stiklu u.c.) ir iespējams izveidot žogu, kas apmierinās Jūsu vēlmes.

Krāsa var piešķirt žogam un tā teritorijai noskaņu, kā arī to var pieskaņot mājai un tās krāsai, lai radītu vienojošu sajūtu vai arī žogu padarīt par akcentu vai gluži otrādi neitrālu. Mēs žogus krāsojam ar pulverkrāsu, kas ir ļoti noturīga pret skrāpējumiem, koroziju, izbalēšanu un citiem faktoriem. Metāla žogu varam nokrāsot jebkurā tonī pēc RAL kataloga, kurā ir plašs krāsu klāsts un to izmanto arhitektūrā, celtniecībā un citur. Piedāvājam metālkalumus dekoratīvi nopatinēt ar patīnu, kas metāla žogam radīs karalisku vizuālo efektu.