Click Fraud Protection

Metāla vārti – izgatavošana – uzstādīšana

//Metāla vārti – izgatavošana – uzstādīšana
Metāla vārti – izgatavošana – uzstādīšana 2019-01-10T09:02:10+00:00

Metāla vārti – izgatavošana un uzstādīšana

Vārti ir kā Jūsu mājas vizītkarte. Tie ir kā raksturs, kuru piešķirat sev un savai mājai. Vārti ir veidot jau kopš seniem laikiem, lai ne tikai norobežotu savu teritoriju, bet arī uzrunātu ciemiņus. Mūsdienās ir lielas iespējas izvēlēties sev tīkamos un vēlamos vārtus, vai tas būtu materiāls vai dizains, jo piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs, kas ļauj iegūt katram sev vēlamo rezultātu. Metāla vārti ir ilgtermiņa ieguldījums, tāpēc ir svarīgi, ka tie tiek izgatavoti un uzstādīti vislabākajā kvalitātē, tāpēc uzticiet šo uzdevumu mums.

Metāla vārti

Metāla vārtu materiāls

Piedāvājam Jums izgatavot kaltus metāla vārtus no pilntērauda vai kvadrātcaurulēm pēc Jūsu vēlmēm.

Pilntērauds ir tērauda sakausējums, kas ir ļoti izturīgs, tomēr tas nav tik elastīgs, tāpēc to parasti neizmanto, lai veidotu dekoratīvus elementus.

Kvadrāttērauds ir elastīgāks, tāpēc to ir iespējams savīt vai pārkalt plastiskās formās, pievienojot dekoratīvos elementus. Savienojuma vietas kniedējam ar metāla kniedēm, lai kalums labāk izskatās un būtu izturīgāks.

Metāla vārtu izgatavošanas un uzstādīšanas process

Metāla vārti

Sākumā, pirms metāla vārtu izgatavošanas, ir jāuzstāda metāla vārtu stabi, tikai tad tiek veikti mērījumi objektā un pielāgots labākais stiprināšanas veids metāla vārtiem. Kaltiem metāla vārtiem parasti ir kaltas tērauda eņģes ar virpotu metāla glāzi un gultņa lodīti, lai to atvēršana un aizvēršana būtu viegla un patīkama. Ņemot vērā to, ka vārti nepārtraukti ir pakļauti vides un laikapstākļiem, metāla vārti ir jācinko karstajā cinkošanā, lai tie nerūsētu un būtu pasargāti no korozijas uz vairākiem gadiem. Pēc cinkošanas ar speciālu skābes grunti, cinkoto virsmu nogruntē, lai tie būtu vēl izturīgāki. Tikai pēc gruntēšanas metāla vārtus ar speciālu krāsu nokrāso. Lai metāla vārti būtu saturīgi un stingri, tajos speciāli iestrādā metāla konstrukcijas stiprībai, jo piestiprinot vārtus pie staba, tie turas tikai to vienā pusē. Ne mazāk svarīgi ir savienot stabus savā starpā zem zemes, lai tie ilgi un teicami kalpotu, jo pavasarī, automašīnām braucot cauri metāla vārtiem, metāla vārti var izkustināt stabus, kas var izraisīt vārtu nevēršanos ciet. Šo stabu kustēšanos parasti izraisa temperatūras maiņa pavasarī, kad zeme kūst un paliek mīksta. Lai to novērstu, metāla vārtu stabus, gan lielos, gan mazos, zem zemes sametina ar speciāliem metāla šveileriem, kas garantē monolītu konstrukciju.  

Mūsdienu tehnoloģijas ir padarījušas ikdienas dzīvi vieglāku. Pie metāla vārtiem ir iespēja piestiprināt automātiku, kas ļauj tos atvērt ar tālvadības pulti un padara vārtu atvēršanu iebraukšanai un izbraukšanai daudz ērtāku. Mazajiem gājēju vārtiņiem slēgšanas mehānismu var iestrādāt gan parasto, gan elektrisko. Parastais mehānisms darbojas ar slēdzeni un atslēgu, bet elektriskais notiek ar pogas palīdzību saimniekam to piespiežot. Ne mazāk svarīgi ir iespēja redzēt ciemiņus, kuri ir ieradušies ciemos neizejot laukā izmantojot domofonu. Domofons ir mazs ekrāns, kuru uzstāda Jūsu vēlamajā vietā (istaba, koridors un citur), kurš dod iespēju redzēt atnākušos ciemiņus kā arī tiem ērti un viegli atvērt durvis.

Metāla vārtu dizains un krāsa

Metāla vārti

Metāla vārti ir lielisks veids kā atspoguļot gan savu, gan savas mājas tēlu. Mēs izveidojam vārtus pēc Jūsu vēlmēm un vajadzībām, sākot no pavisam vienkāršiem līdz pat unikāli izstrādātiem dizainiem. Ja Jums ir vēlmes un idejas, kuras vēlaties realizēt, piedāvājam kalt vārtus pēc Jūsu dizaina, kas ne tikai priecēs Jūs, bet arī citus. Izstrādājam unikālus dizainus tieši Jums vai piedāvājam jau esošās dizaina skices.

Metāla kaltus vārtus parasti krāso melnā matētā krāsā, kas piešķir vārtiem senatnīgumu un klasisku noskaņu. Lai gan melna matēta krāsa ir visbiežāk lietotā, ir iespēja vārtus krāsot citās krāsās pēc Jūsu vēlmes. Vārti tiek krāsoti tehnikā, kas nodrošina krāsas noturību pret dažādiem faktoriem, kā piemēram, mitrumu, noberšanos un citiem.