Click Fraud Protection

Logu restes izgatavošana, uzstādīšana

//Logu restes izgatavošana, uzstādīšana
Logu restes izgatavošana, uzstādīšana 2019-01-10T09:26:32+00:00

Logu restes

Logu restes ir viens no visefektīgākajiem veidiem kā nodrošināt savu un savas mantas drošību no nelūgtiem viesiem. Logu restes var ne tikai aizsargāt no nelūgtiem viesiem, bet arī būt kā lielisks dizaina elements, kas priecēs gan Jūs, gan garāmgājējus. Logu restes var būt gan pavisam vienkāršas līdz pat ļoti sarežģītiem rakstiem, veidosim tās pēc Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Logu restes ir neatņemama sastāvdaļa pirmā stāva telpām, gan birojiem, gan dzīvokļiem, gan citām telpām, lai pasargātu sevi un citus. Lai nodrošinātu visaugstāko drošību, svarīgi ir tās uzstādīt pareizi.

Logu restes izgatavošana, uzstādīšana

Katrs individuālais gadījums ir jāizskata atsevišķi, tāpēc mēs veicam mērījumus objektā un izvērtējam katru ēku individuāli, lai piemērotu vislabāko veidu restes piestiprināšanai. Ir svarīgi novērtēt nesošās sienas biezumu un stāvokli, kas ietekmē logu restes stiprināšanu sienā. Viens no svarīgākajiem aspektiem, lai logu restes pasargātu Jūs, ir to pareiza uzstādīšana, kas pasargās no nelūgtiem viesiem. Logu restes ir jāiestiprina sienā tā, lai nelabvēļi nevarētu tās izraut vai izskrūvēt ar dažādiem palīglīdzekļiem. Vietās, kā piemēram, birojos, darbnīcās, ražošanas telpās, kurās ir pieslēgta signalizācija un naktīs nav neviena, kas uzturas telpās, mēs iesakām logu restes stiprināt iekšpusē, jo tas neļauj zagļiem izsist logu un viesoties telpās līdz brīdim, kad ierodas apsardzes firma. Logu restes būtiski aizkavē un traucē nelabvēļiem rīkoties ātri; pretēji ir gadījumos bez uzstādītām logu restēm, kad iekļūšana telpās prasa tikai dažas sekundes, kas dod laiku paņemt vērtīgas mantas, piemēram, portatīvo datoru vai ko citu.

Mūra sienas ēkās mēs iesakām četrās vietās logu nišās ieurbt un iestiprināt tērauda stieņus,  pie kuriem tiek piemetinātas logu restes, kas tās padara stiprākas un grūtāk izlaužamas. Ja būve ir no koka, tad iesakām logu restes stiprināt pieskrūvējot tās cauri sienai uz iekšpusi ar caurejošām bultskrūvēm, kas nodrošinās logu restes drošību.

Drošības apsvērumu dēļ logu restes ir iespējams izgatavot arī atveramas, lai nepieciešamības gadījumā, kā piemēram, ugunsgrēka gadījumā, tās būtu iespējams atvērt un izkļūt no telpas. Šādas restes ir jāparedz pirms izgatavošanas un stiprināšanas, lai eņģēm un atvērtajai restei būtu vieta un tās tiktu piestiprinātas pareizi.

Logu restes materiāls un krāsa

Metāla logu restes ir visdrošākās, lai Jūs pasargātu no nelabvēļiem. Lai tās nerūsētu, mēs iesakām veikt karsto cinkošanu, kas aizsargās tās no korozijas vairākus desmitus gadu. Tas pasargās metālu no vides un laika apstākļiem, kas neapstrādātam metālam izveido rūsu un bojā apkārtējo vidi ar rūsu.

Svarīgs ir ne tikai dizains, bet arī logu restes krāsa, kas var padarīt to par vienreizēju akcentu. Mēs krāsojam logu restes ar pulverkrāsošanu, kas garantē krāsas izturību pret noberšanos un apkārtējās vides ietekmi. Pulverkrāsošana nodrošina krāsas ilgu gadu noturību, kas ir būtiska ilgtermiņa ieguldījumā.